Chiny Oczyszczacz oleju próżniowego producent
Wytwarzaj najwyższej jakości produkty

Zapewnij najwyższą jakość

Zapewnij usługi najwyższej jakości

Stwórz pierwszorzędne przedsiębiorstwo

O nas

Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd
Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd
Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd
Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd
Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd
1 2 3 4 5
Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd

Dostać Oczyszczacz oleju próżniowego & Oczyszczacz oleju izolacyjnego Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
  • Na calym swiecie
Rodzaj działalności
  • Producent
  • Eksporter
  • Sprzedawca
Inne szczegóły
  • marki : NSH
  • Ilość pracowników : 130~150
  • Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-2,500,000
  • Rok założenia : 1992
  • pc Export : 80% - 90%
Sino-NSH Oil Purifier Manufacture Co., Ltd. jest firmą technologiczną, która zajmuje się badaniem, opracowywaniem i produkcją urządzeń oczyszczających. Jego spółka-matka, Sino-NSH High-Tech Company, została założona w 1992 roku .

NSH uważa filozofię za innowację techniczną i wszechstronną obsługę. Wykorzystując kapitał ludzki i absorbując krajową i zagraniczną zaawansowaną technologię oczyszczania, NSH angażuje się w wytwarzanie urządzeń oczyszczających. NSH uzyskał certyfikat ISO9001 Systemu Zarządzania Jakością i Europejski Certyfikat CE , teraz NSH staje się główną bazą produkcyjną urządzeń oczyszczających w Chinach.

Seria urządzeń do oczyszczania oleju NSH jest szeroko stosowana w dziedzinie energii elektrycznej, ropy naftowej, gazu ziemnego, produkcji mechanicznej, stali, metalurgii, kolei i lotnictwa itp. Główne produkty obejmujące 100 rodzajów produktów mogą zaspokoić różne potrzeby klientów. Dla specjalnych wymagań klientów oferujemy konkretne rozwiązania.

Obecnie sieć sprzedaży firmy obejmuje wszystkie prowincje w Chinach i eksportuje do ponad dwudziestu krajów na całym świecie.

Produkty NSH zdobywają sławę dzięki wysokiej jakości, zaawansowanej technologii i doskonałej obsłudze na rynku krajowym i zagranicznym.

Produkty NSH są nie tylko w stanie obniżyć koszty klientów i skutecznie zabezpieczyć ryzyko, ale także rozwiązać problem środowiska zanieczyszczającego olej odpadowy.

Dołącz do NSH i zdobądź osiągnięcia dla siebie i dla nas.

Szczegóły kontaktu